[Yardım]  Tek Sayfada Müşterilere Ait Kayıt Açma

Excel hakkındaki soru ya da paylaşımlarınıza kategori bulamadıysanız bu alana yazabilirsiniz.

Tek Sayfada Müşterilere Ait Kayıt Açma

İleti#1)  WEHWET » 19 Oca 2019 20:48

işim gereği Excelde alıcı ve satıcılara ait hesap dökümü hazırlamıştım. Fakat hesap dökümü için yeni kayıt oluşturamıyorum, yapmak istediğim şey tek sayfada bütün müşterilerin hesaplarını tek tek kaydedip açabilmek, ismine tıkladığım kişinin hesap dökümünü görmek istiyoum. Daha önce bi klasör içinde bütün alıcı satıcılar için ayrı ayrı hesap açıyordum, klasör içinde 150 200 tane excel kaydı oluyor. Lütfen yardımcı olun, bu işin tek sayfada olma durumu varsa en azından yolunu söylerseniz sevinirim. Aşağıda ekte amatörce bişeyler yapmaya çalıştım fakat alıcı ve satıcılar için kayıt açmayı başaramadım.
Bu iletideki ekleri görmek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
WEHWET

Meslek: MUHASEBE

Bulunduğunuz İl / Semt: MERSİN

Cevap: Tek Sayfada Müşterilere Ait Kayıt Açma

İleti#2)  askmadige34 » 20 Oca 2019 10:53

Hangi sayfa için işlem yapmak istediğinizi anlamadım. Filtreleme işlemi ile istediğiniz firmaya ait hesapları ayırabilirsiniz. Alttoplam fonksiyonu ile de sadece istediğiniz firmanın toplamını alabilirsiniz.
askmadige34
Forum Moderatörü

Meslek: memur

Bulunduğunuz İl / Semt: Kayseri

Cevap: Tek Sayfada Müşterilere Ait Kayıt Açma

İleti#3)  WEHWET » 20 Oca 2019 11:25

değerli moderatörüm cevabınız için teşekkürler allah razı olsun. benim yapmak istediğim şey, alıcı hesap kaydı ve satıcı hesap kaydı bölümünde girdiğim bilgileri sayfayı olduğu gibi otomatik kaydetmek istiyorum. bu sayfada girdiğim alıcı satıcı ismini ise tüm hesaplar bölümüne kaydetmesi ve tüm hesaplar bölümünde alıcı satıcı kişinin ismine tıkladığımda ise kaydettiğimiz sayfayı açması.
Kullanıcı avatarı
WEHWET

Meslek: MUHASEBE

Bulunduğunuz İl / Semt: MERSİN

Forum Diğer Excel İşlemleri

Online Kullanıcılar

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bumerang - Yazarkafe