[Duyuru]  Mesajların Silinmesi Talebi

Duyuru ve ilanlarımızı buradan takip edebilirsiniz

Mesajların Silinmesi Talebi

İleti#1)  ExcelVBA » 20 Tem 2020 14:09

Merhaba,
Bazı zamanlarda kullanıcılarımızdan yanıt yazılmış yahut yazılmamış konuların silinmesi talebi gelmektedir. Sitemize eklenen konular, yazılan içerikler, ekli dosyalar; internet ortamındaki arama motorlarında Türkçe kaynak oluşturduğundan, bizler kadar tüm ilgililer için de değerlidir. Dolayısıyla, eklenmiş konuların (her türlü yasa dışı iletiler, ticari amaç güden reklam iletileri, kişilik haklarına saygısızlık içeren paylaşımlar, kişisel / özel veriler ) içermedikçe yayından kaldırılması da pek söz konusu olmayacaktır. Bu tür iletilerin de yayından kaldırılması tamamen yönetim ekibimizin kanaatindedir. Gerek görüldüğü taktirde sadece ileti eki silinebilir, gerek görüldüğü taktirde iletinin tamamı, silinmeden sadece yönetim ekibimizin görebileceği bir alana taşınabilir.

İletiyi ve içeriğini sitemize yazıp göndermek tamamen siz kullanıcılarımızın kontrolündedir. İletinin muhteviyatı da olduğu gibi yazan kişinin sorumluluğundadır. Bu vesile ile, yukarıda ifade edilen şartlar sağlanmadıkça, gönderilmiş bir iletinin yayından kaldırılmasının mümkün olamayacağını tekrar duyurmak isteriz.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Www.ExcelVBA.Net
Yönetim Grubu
Kullanıcı avatarı
ExcelVBA
Kurucu Başkan

Adı Soyadı:Excelvba
Meslek: Excel

Forum Forum Duyuruları

Online Kullanıcılar

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bumerang - Yazarkafe