[Çözüldü]  Kesim ve Optmizasyon

VBA Makrolar ile ilgili sormak istedikleriniz, yapmak istedikleriniz hakkında yardım alabileceğiniz bölümdür.

Kesim ve Optmizasyon

İleti#1)  heavysharpa » 27 Ekm 2018 09:48

Arkadaşlar öncelikle excelvba.net ailesine ;kurucularına ve üyelerine çok teşekkür ederim. Uzun zamandır bilmediğim bir kodlama sistemini sabırla bana öğrettikleri için çok teşekkür ederim.
Sayın Ali Öz , Sayın Tarkan Vural, Sayın Murat Bey ve diğer moderatörlere binlerce kez teşekkür ederim.
Sonunda istediğim tarzda profil kesim ve optimizasyon programını yaptım ve bitirdim.
İsteyen arkadaşlar olursa programı incelemek için onlarada gönderebilirim. Sadece boyut biraz büyük oldu. Onu da küçültebilecek veya programı daha da hızlandırabilecek önerilerede açığım...
Özelden mesaj atarsanız sizlere programı atabilirim.

Ahmet KESKES
Kullanıcı avatarı
heavysharpa
Site Dostu

Adı Soyadı:ahmet keskes
Meslek: pvc profil üreticisi-onoblok panjur profilleri üreticisi

Bulunduğunuz İl / Semt: konya

Cevap: Kesim ve Optmizasyon

İleti#2)  mehmetserkan » 20 Kas 2020 16:06

heavysharpa yazdı:Arkadaşlar öncelikle excelvba.net ailesine ;kurucularına ve üyelerine çok teşekkür ederim. Uzun zamandır bilmediğim bir kodlama sistemini sabırla bana öğrettikleri için çok teşekkür ederim.
Sayın Ali Öz , Sayın Tarkan Vural, Sayın Murat Bey ve diğer moderatörlere binlerce kez teşekkür ederim.
Sonunda istediğim tarzda profil kesim ve optimizasyon programını yaptım ve bitirdim.
İsteyen arkadaşlar olursa programı incelemek için onlarada gönderebilirim. Sadece boyut biraz büyük oldu. Onu da küçültebilecek veya programı daha da hızlandırabilecek önerilerede açığım...
Özelden mesaj atarsanız sizlere programı atabilirim.

Ahmet KESKES

Ahmet Bey merhaba,
Eğer benim ile paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.
Kullanıcı avatarı
mehmetserkan

Meslek: Bilgisayar Mühendisi

Bulunduğunuz İl / Semt: Ankara / Çankaya

Forum Genel Makro Soruları

Online Kullanıcılar

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bumerang - Yazarkafe