Belirli bir konumdaki dosyaları her gün mail atmak

VBA Makrolar ile ilgili sormak istedikleriniz, yapmak istedikleriniz hakkında yardım alabileceğiniz bölümdür.

Belirli bir konumdaki dosyaları her gün mail atmak

İleti#1)  hayalibey » 12 May 2019 14:37

Merhaba kıymetli dostlar,
Benim her gün mail atmak zorunda olduğum bir kaç dosya var . Bu dosyalar sabit bir konumda klasör içerisinde. 
Benim ihtiyacım her gün belirttiğim 3 zaman diliminde belirli konumda ne kadar dosya varsa maille önceden yazdığım mail veya maillere gönderilmesi. 
Konumda (konum ağ da olabilir değişebilir de bunun icin konumu degiştirme imkanim olmali ) ne kadar dosya varsa gönderilmesini istiyorum.  Gönderilecek adresleri ve zaman dilimlerini değiştirebileyim. 

Outlook kullanacağım için kullanıcı adı şifre alanlarını da değiştirmem için alan olmalı.
Kullanıcı avatarı
hayalibey
Yeni Başlamış

Meslek: KAMU GÖREVLİSİ

Bulunduğunuz İl / Semt: ANKARA

Cevap: Belirli bir konumdaki dosyaları her gün mail atmak

İleti#2)  hayalibey » 07 Haz 2019 21:18

hayalibey yazdı:Merhaba kıymetli dostlar,
Benim her gün mail atmak zorunda olduğum bir kaç dosya var . Bu dosyalar sabit bir konumda klasör içerisinde. 
Benim ihtiyacım her gün belirttiğim 3 zaman diliminde belirli konumda ne kadar dosya varsa maille önceden yazdığım mail veya maillere gönderilmesi. 
Konumda (konum ağ da olabilir değişebilir de bunun icin konumu degiştirme imkanim olmali ) ne kadar dosya varsa gönderilmesini istiyorum.  Gönderilecek adresleri ve zaman dilimlerini değiştirebileyim. 

Outlook kullanacağım için kullanıcı adı şifre alanlarını da değiştirmem için alan olmalı.

Dosya büyük oranda tamamlandı yanlız aynı anda excel dosyası açılmıyor. Program çalıştığında başka excel dosyaları çalışmıyor. Ofis 2016 kullanıyorum. Gerekli güncellemeyi ekteki dosya üzerinde yapabilecek olan var mı.
Kullanıcı avatarı
hayalibey
Yeni Başlamış

Cevap: Cevap: Belirli bir konumdaki dosyaları her gün mail a

İleti#3)  hayalibey » 07 Haz 2019 21:26

hayalibey yazdı:
hayalibey yazdı:Merhaba kıymetli dostlar.

Dosya büyük oranda tamamlandı yanlız aynı anda excel dosyası açılmıyor. Program çalıştığında başka excel dosyaları çalışmıyor. Ofis 2016 kullanıyorum. Gerekli güncellemeyi ekteki dosya üzerinde yapabilecek olan var mı.
Bu iletideki ekleri görmek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
hayalibey
Yeni Başlamış

Forum Genel Makro Soruları

Online Kullanıcılar

Bu forumu görüntüleyenler: Bing[Bot], nihatra, yildirima ve 1 misafir

Bumerang - Yazarkafe