BEDAVA Excel Eğitimi İzleyin

Excel harici diğer konuları burada paylaşabilirsiniz.

BEDAVA Excel Eğitimi İzleyin

İleti#1)  OrkmesB » 09 Ekm 2019 10:55

Merhaba

Resim

Resim

Üstteki resimlerde yer alan ve Udemy üzerinde yayınladığım iki kursumu, şahsıma ait olan ExcelDepo isimli sitemde, 2019 yılı sonuna kadar ÜCRETSİZ olarak yayınlama kararı aldım.

Bu kursu herhangi bir bedel ödemeden izlemek isterseniz, ExcelDepo'nun işleyişi olan VIP Üyelik hesabı almanız yeterli olacaktır.

Detaylar için https://www.exceldepo.com/konu/excel-eg ... izde.1568/ adresindeki konuyu okuyabilirsiniz.
ExcelDepo hesabınız varsa ve tüm dosyaları 1 yıl boyunca kolayca indirmek ve 1 yıl boyunca tüm dersleri ÜCRETSİZ izlemek isterseniz, https://www.exceldepo.com/hesabim/hesap-yukseltme linkini kullanabilirsiniz.

Bilgilerinize,
“Benim yaradılışımda fevkâlade olan bir şey varsa, Türk olarak dünyaya gelmemdir"
Kullanıcı avatarı
OrkmesB
Yönetim Kurulu

Adı Soyadı:Bahadır Örkmes
Meslek: Personel Müdürü

Cevap: BEDAVA Excel Eğitimi İzleyin

İleti#2)  osman_bey » 01 Kas 2019 16:32

Bahadır bey, eğitimlerinizi ve tüm işlerinizi dikkatle takip ediyorum. Sizlerden çok şey öğrendim ve açıkçası sizlere çok şey borçluyum. Burada belirtmeliyim ki Excel öğrenmenin en iyi yollarından biri bu videoları izlemektir. MS Office bilgisinin ne kadar önemli olduğundan bahsetme gereği bile duymuyorum; öyle ki 7 yaşından beri bilgisayar ve Excel kullanan, neredeyse tüm formülleri ezbere bilen kardeşim geçen yıl Münih'te gayrimenkul satın almak ve satmak, bir gayrimenkul şirketiyle birlikte portfolyo oluşturmak istedi. Tüm evrakları tamam olmasına rağmen excel bilgisini belgeleyen bir sertifikaya sahip olmadığı için işi alamadı maalesef. Bu yüzden Excel'i tam anlamıyla öğrenmeyi, gerekli sertifikaları vakit kaybetmeden edinmeyi tüm üyelerimize tavsiye ediyorum.
Kullanıcı avatarı
osman_bey

Meslek: Danışman

Bulunduğunuz İl / Semt: İstanbul

Cevap: BEDAVA Excel Eğitimi İzleyin

İleti#3)  OrkmesB » 01 Kas 2019 17:14

Kötü olmuş.
Umarım sorunu halletmiştir.
Güzel sözleriniz ve paylaşımınız için teşekkürler.
“Benim yaradılışımda fevkâlade olan bir şey varsa, Türk olarak dünyaya gelmemdir"
Kullanıcı avatarı
OrkmesB
Yönetim Kurulu

Adı Soyadı:Bahadır Örkmes
Meslek: Personel Müdürü

Forum Diğer Konular

Online Kullanıcılar

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bumerang - Yazarkafe