Çok Acil Makro Yardım

Forum kurallarına ve Türkçe imla kurallarına uygun olmayan mesajları buraya alıyoruz. Lütfen aynı hataları tekrarlamayın!

Çok Acil Makro Yardım

İleti#1)  Ozer.erkut » 19 Eyl 2018 14:23

Merhaba Değerli Kullanıcılar.

Mesajın ekinde paylaştığım gibi bir örnek dosyam mevcut.

Sütunların yerleri ana dosyamdaki düzen ile aynıdır.Yapmak istediğim Ekli dosyadaki başlıkların altında veriler sütun başlıklarına göre her gün sistemden çekilerek bu taska otamatik yapıştırıcam

Sevk merkezi (ac sutunu) aynı olan öncelik ile aynı cari kodlu (AC sutunu ) sevkiyat ıd lerini (a sutunu) kendi içerisinde sıraladıktan sonra kıstas olarak sevk merkezi aynı olan ıd ler de kendi içerisinde 27.000 kg(O sutünu) sınırlı olabildiğinde bu sınıra maxsimum sayı bağımsız sevkiyat ıdlerini kendi içerisinde gruplamak ve gruplanan her ıd grubu için altına boş bir satır ekleyerek eklenen boş satırda sevkiyat ıd lerinin toplam ağırlıklarını alt toplam olarak verdirmek istiyorum.
hakkında desteklerinizi rica ederim.
Ekteki örnek yapmak istediğim taslak çalışmanın son haline gelmiş opsiyonu olarak düşünebilirsiniz.

Makro kodlaması

Konu ile ilgili uzman arkadaşlarımın yardımlarını rica ederim.
Kullanıcı avatarı
Ozer.erkut
Yeni Başlamış

Meslek: YÖNETİCİ

Bulunduğunuz İl / Semt: istanbul

Cevap: Çok Acil Makro Yardım

İleti#2)  Ozer.erkut » 19 Eyl 2018 14:27

Dosya ekini eklemeyi unutmuşum örnek dosya ektedir
Bu iletideki ekleri görmek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Ozer.erkut
Yeni Başlamış

Meslek: YÖNETİCİ

Bulunduğunuz İl / Semt: istanbul

Cevap: Çok Acil Makro Yardım

İleti#3)  Ozan İLGÜN » 19 Eyl 2018 17:55

Madde 12:

Foruma açılan konuların başlığı içeriğini belli edecek şekilde olmalıdır. "Yardım istiyorum" , "? , "Help me" , "imdat" , lütfen acil yardım" gibi başlıklar yerine Program arıyorum v.s. gibi başlıkları tercih ediniz. Bu tür başlıklar ve/veya mesajlar görüldüğü anda gönderici üye uyarılmadan ( Çöp Kutusuna aktarılacak yahut ) silinecektir.
ozanilgun@mynet.com

Resim
Kullanıcı avatarı
Ozan İLGÜN
Forum Moderatörü

Adı Soyadı:Ozan İlgün
Meslek: Arşivist

Bulunduğunuz İl / Semt: İstanbul

Forum Çöp Kutusu

Online Kullanıcılar

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bumerang - Yazarkafe