YARDIM EDECRK KİMSE YOKMU

Forum kurallarına ve Türkçe imla kurallarına uygun olmayan mesajları buraya alıyoruz. Lütfen aynı hataları tekrarlamayın!

YARDIM EDECRK KİMSE YOKMU

İleti#1)  c.sadak » 10 May 2016 17:02

herkese iyi günler
benim 9 sayfadan oluşan bi excel dosyam var bunların içinde irsaliye adında ki sayfayı giriş sayfasındaki makro botonuyla yazdırabiliyorum sizlerden istediğim yazdır kumutuyla birlikte irsaliye sayfasını o anki müşteri ismi ve tarih ile pdf olarak d sürücüsündeki arşiv dosyasına kaydedilmesi
yazdırma alanı B2:Q38
müşteri ismi C7 de
tarih O6 da bulunuyor arkadaşın biri bana bunun maksosunu yazarsa çok sevinirin
şimdiden teşeküe ediyurum saygılarımla
Kullanıcı avatarı
c.sadak

Meslek: tekstil

Bulunduğunuz İl / Semt: istanbul

Cevap: YARDIM EDECRK KİMSE YOKMU

İleti#2)  Ozan İLGÜN » 10 May 2016 18:10

Madde 12:

Foruma açılan konuların başlığı içeriğini belli edecek şekilde olmalıdır. "Yardım istiyorum" , "? , "Help me" , "imdat" , lütfen acil yardım" gibi başlıklar yerine Program arıyorum v.s. gibi başlıkları tercih ediniz. Bu tür başlıklar ve/veya mesajlar görüldüğü anda gönderici üye uyarılmadan ( Çöp Kutusuna aktarılacak yahut ) silinecektir.

Madde 20:

Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle mesajınızın tamamını büyük harf kullanarak yazmayınız. Türkçe yazım kurallarında; cümlede kelimelerin ilk harfi büyük olur, özel isimlerin baş harfi büyük olur, noktadan sonra başlayan her kelimenin baş harfi büyük olur, mesaj içindeki tüm harfler büyük yazılmaz yahut tümü küçük yazılmaz. Sitemiz Türkçe karakter desteklemektedir ve i, ç , ş , ğ gibi harfleri kullanmanızda hiç bir sakınca yoktur.
ozanilgun@mynet.com

Resim
Kullanıcı avatarı
Ozan İLGÜN
Forum Moderatörü

Adı Soyadı:Ozan İlgün
Meslek: Arşivist

Bulunduğunuz İl / Semt: İstanbul

Forum Çöp Kutusu

Online Kullanıcılar

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bumerang - Yazarkafe