[Yardım]  Acillllllll

Forum kurallarına ve Türkçe imla kurallarına uygun olmayan mesajları buraya alıyoruz. Lütfen aynı hataları tekrarlamayın!

Acillllllll

İleti#1)  kompetan20 » 27 Haz 2019 20:04

Merhabalar ,

İsmimim samet bu sitede bayağı zamandır yapılan çalışmaları ve örnekleri inceliyorum.Kendim bir teklif programı hazırlamak istedim amacım bu çalışmayı yardımı olabilecek arkadaşlara yayınlamaktı yalnız tıkndım !!! [uzgun]

1. sorunum Teklif sayfasında oluşturmuş olduğum texboxlara yazdığım miktar isk ve tutar değerlerini hesaplatamıyorum.

2.sorunum Hazırlamış olduğum teklif 'i makrosuz exek sayfası olarak Örnek olarak şöyle teklif konusu isminde sayfaya firma adı isminde klasöre yazmasını istiyorum.örnek dosya yolu bu dosyadaki teklifler klasörü içinde bu yadığım formatta olabilir .Ben beceremedim !!!

Yapmış olduğum program %70 oranında hazır sayılır.ben kalan kısmını hallederim.
Ayrıca bu sitede Emeği geçen öğretmeyi ve öğrenmeyi kendine ilke edinmiş herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Saygılarımla
Bu iletideki ekleri görmek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
By Kompet@n 37
Kullanıcı avatarı
kompetan20

Meslek: mühendis

Bulunduğunuz İl / Semt: İstanbul / EYÜPSULTAN

Cevap: Acillllllll

İleti#2)  Ali ÖZ » 27 Haz 2019 22:00

Forum kuralları 12. madde gereğince konunuz çöp kutusuna taşınmıştır.Uygun başlık altında yeniden açabilirsiniz.

12.Foruma açılan konuların başlığı içeriğini belli edecek şekilde olmalıdır. "Yardım istiyorum" , "? , "Help me" , "imdat" , lütfen acil yardım" gibi başlıklar yerine Program arıyorum v.s. gibi başlıkları tercih ediniz. Bu tür başlıklar ve/veya mesajlar görüldüğü anda gönderici üye uyarılmadan ( Çöp Kutusuna aktarılacak yahut ) silinecektir.
Allah bize yeter, O ne güzel vekildir.
حَسْبُنَا اللهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
Kullanıcı avatarı
Ali ÖZ
Forum Moderatörü

Adı Soyadı:Ali ÖZ
Meslek: Yazılım

Bulunduğunuz İl / Semt: Adapazarı/SAKARYA

Forum Çöp Kutusu

Online Kullanıcılar

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bumerang - Yazarkafe