[Yardım]  Bahadır bey merhabalar

VBA Makrolar ile ilgili sormak istedikleriniz, yapmak istedikleriniz hakkında yardım alabileceğiniz bölümdür.

Bahadır bey merhabalar

İleti#1)  Eyirdak » 10 Ekm 2018 12:08

Merhaba Bahadır bey. ben cok eski bir kullanıcızım. hatırlarsanız majuhaa... yıllar öncesinden.. sistemizin web siteniz inanılmaz gelişmiş ve çok kullanışlı verimli bir hale gelmiş. tebrikler ve başarılar..

konu: çoklu resim çekiyoruz yaklaşık 1000/1500 kişi. fotoğraf makinasındaki karta jpeg olarak kaydediyor. biz daha sonra karttaki jpegleri bilgisayara kopyalayıp elimizdeki listeye göre tsırasıyla tek tek jpeg olan adları değiştiriyoruz. daha sonra her jpeğ için kimlik kartı hazırlıyoruz.

soru 1: Excel çalışma sayfasında ilgili alandaki sıralı ismleri yine ilgili klasördeki jpegleri buarak adlarını değiştirirnmi
Kullanıcı avatarı
Eyirdak

Meslek: Excel rapolarma

Bulunduğunuz İl / Semt: Atasehir

Cevap: Bahadır bey merhabalar

İleti#2)  şahin » 11 Ekm 2018 22:42

Ekte

DosyaİsmDeğiştir.rar
Bu iletideki ekleri görmek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
şahin
Siteye Alışmış

Meslek: memur

Bulunduğunuz İl / Semt: bursa

Cevap: Bahadır bey merhabalar

İleti#3)  OrkmesB » 11 Ekm 2018 23:08

Eyirdak yazdı:Merhaba Bahadır bey. ben cok eski bir kullanıcızım. hatırlarsanız majuhaa... yıllar öncesinden.. sistemizin web siteniz inanılmaz gelişmiş ve çok kullanışlı verimli bir hale gelmiş. tebrikler ve başarılar..

konu: çoklu resim çekiyoruz yaklaşık 1000/1500 kişi. fotoğraf makinasındaki karta jpeg olarak kaydediyor. biz daha sonra karttaki jpegleri bilgisayara kopyalayıp elimizdeki listeye göre tsırasıyla tek tek jpeg olan adları değiştiriyoruz. daha sonra her jpeğ için kimlik kartı hazırlıyoruz.

soru 1: Excel çalışma sayfasında ilgili alandaki sıralı ismleri yine ilgili klasördeki jpegleri buarak adlarını değiştirirnmi

Kadriye hanım merhaba,

Hatırladım hatırladım.
Eski üyeliğiniz ile devam etseydiniz keşke.
Sizi tekrar buralarda görmek güzel.
Bir üst mesajdaki dosya işinizi gördü mü?
“Benim yaradılışımda fevkâlade olan bir şey varsa, Türk olarak dünyaya gelmemdir"
Kullanıcı avatarı
OrkmesB
Yönetim Kurulu

Adı Soyadı:Bahadır Örkmes
Meslek: Personel Müdürü

Forum Genel Makro Soruları

Online Kullanıcılar

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bumerang - Yazarkafe