Neden Eklenti Görme Yetkim Yok ? Üye Rengim Neden Siyah ?

UserForm ve üzerine eklenecek nesneler ile ilgili bilgileri bu alanda bulabilirsiniz.

Neden Eklenti Görme Yetkim Yok ? Üye Rengim Neden Siyah ?

İleti#1)  ExcelVBA » 20 Kas 2008 12:05

Değerli üyelerimiz ;

Bazı üyeler kayıt esnasında, profiline isimlerini yazmıyor ve "aaaa", "asd" "xyz" gibi isimler yazdıkları gibi bazıları işi abartıya vurup "sanane", "napçan" gibi şeylerde yazıyorlar. Herkesin ismi çok değerlidir. Fakat isimlerinizi bizimle paylaşmak istemiyorsanız saygı duyarız. Ancak saçma kelimeleri de görmek istemeyiz.

Neden isimler isteniyor ?
İsim bilgilerinin istenmesinin tek sebebi yönetim olarak kiminle muhatap olup nasıl hitap etmemiz gerektiğinin bilinmesi ile daha kaliteli bir hizmet sunmaya çalışmamızdır. Üye isimleri ile ilgili kesinlikle tarafımızca illegal bir işlem yapılamaz, buna da kesinlikle güven duyulmalıdır.

Yeni uygulamamız sonucu siteye girdiğiniz zaman isimleriniz siyah olarak gözükebilir.Bu isimsiz üyeler grubunda olduğunuz manasına gelir. Bu üyelerin forumda yetkileri sınırlı olacak, bazı özelliklerden yararlanamayacaklardır. Bu özelliklerden en önemlileri forumdaki dosyaları indiremezler, dosya ekleyemezler, özel mesaj atamazlar vb.. işlemlerdir.
Kapsam eski üyeler için de geçerlidir. Eski üyelerde kayıt esnasında ad soyad gibi alanlar yoktu, eklendi. Bu duyuru ile onları da kapsadığı, güncellenmesi gerektiği duyurulmuş olmaktadır.

Burada yazan isimlerin doğruluğu tamamen sizin dürüstlüğünüze kalmıştır. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yoktur. Fakat arzumuz en azından isim konusunda saçma sapan tanımların yapılmaması yönündedir. Bu kısıtlama yöntemimiz ile , üyeler tarafından yazılan tasvif etmediğimiz bilgilerin önüne geçilmesi planlanmıştır.( sanane, napçan, aaaaaa, sfdfdfdssdf, corç, maykıl vb.. saçmalıklar )

Mail ile bu duyuru yapıldığı halde halen bazı üyeler profillerini güncellememiştir.
Lütfen bu konudaki hassasiyetimizi göz ardı etmeyiniz. Profilini güncelleyen üyeler yeniden normal üyelik grubuna geçiş için talepte bulunabilirler. Geçiş talebini, forumdaki iletişim bölümünden yahut excel@excelvba.net ' e direkt elektronik posta göndererek yapabilirler.

Saygılarımızla,

ExcelVBA.Net
Yönetim Grubu


Resim
Kullanıcı avatarı
ExcelVBA
Kurucu Başkan
 
Adı Soyadı:Excelvba
Kayıt: 14 Haz 2008 18:27
Konum: TR
Meslek: Excel
Yaş: 13
İleti: 109
 
Cinsiyet: Bay

Rengim Neden Siyah ? - İsimsiz üyeler Hakkında

İleti#2)  Tarkan VURAL » 14 Mar 2015 16:28

Kayıt olma esnasında halen samimi davranmayıp isim, soyisim, il-ilçe alanlarına uygun görmediğimiz verilerle kayıt yapan üyeler oluyor. Onlar tespit edildiği anda siyah gruba alınıyorlar ve forumdaki işlenen konularda dosya indirmek eklemek gibi bazı temel avantajlardan faydalanamıyorlar. Hatta ve hatta yanıt alamamak gibi dezavantajları da oluyor.

Hatırlatmak adına yönetimimizin aldığı bu karar konusunda mesaj yazmak istedim. Bir önceki mesajda kısıtlanmış yetkilerin yenilenmesi ile ilgili nasıl bir uygulamada bulunulacağı konusunda açıklama mevcuttur.

Bilgilerinize.


Son güncel tutan Tarkan VURAL, 14 Mar 2015 16:28.
Resim
www.tarkanvural.com.tr

İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi raciûn
Şüphesiz ki; biz Allah’a âidiz ve vakti geldiğinde O’na döndürüleceğiz.

HasbunAllâhu ve nimel vekîl
Bize Allah yeter. O ne güzel vekildir.


ExcelVBA.NET' e katkıda bulunmak ister misiniz ?
Kullanıcı avatarı
Tarkan VURAL
Yönetim Kurulu
 
Adı Soyadı:Tarkan VURAL
Kayıt: 14 Haz 2008 18:27
Konum: @tarkanvural73
Meslek: LUU, Database Expert, Senior Software Specialist, Developer
Yaş: 47
İleti: 27443
 
Cinsiyet: Bay
Bulunduğunuz İl / Semt: İstanbul - Beylikdüzü


Forum UserForm ve Diğer Nesneler

Online Kullanıcılar

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bumerang - Yazarkafe